Bölümümüzde Tarsus İlçesi Engelliler Komisyonu ile Dış Paydaş Toplantımızı Gerçekleşirdik

27 Aralık 2022 Salı

Tarsus Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü tarafından, Tarsus Üniversitesi ve birimin misyonu çerçevesinde yönetim süreçleri, kalite süreçleri, eğitim-öğretim ve araştırma-geliştirme alanları ile toplumsal katkı faaliyetlerine yönelik belirlediği hedefleri gerçekleştirebilmek ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunabilmek amacıyla dış paydaş toplantısı düzenlendi.
Toplantıya bölüm başkanımız Prof. Dr. Özgül AKIN ŞENKAL, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü öğretim üyesi Dr. Öğr. Üyesi Evrim Göz, bölümümüz Öğr. Gör. Hilal Berber Çiftçi, Öğr. Gör. Ayşegül Yılmaz, Tarsus Kaymakamlığı, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Tarsus Belediyesi, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü, temsilcileri katıldı.
Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Özgül Akın Şenkal “Çalışmalarımızı yürütürken dış paydaşlarımızın desteği, görüşleri ve katkıları bizim için çok önemli, bugün bu toplantıda bir araya gelerek Tarsus İlçesi engellilerinin durumunu belirleyici ortak çalışma hususunda ve bölümümüzün eğitim kadrosu, misyon ve vizyonu konusunda açıklamalarda bulunuldu” dedi. Tarsus ilçesindeki engellilerin durumunun belirlemesi hakkında yapılacaklar konuşuldu.